Hakkımızda

Ekibimiz

Petsmart Veteriner Ekibimiz
Kliniğimiz siz hayvan dostlarımıza en güvenilir ve en kaliteli hizmeti sunmak amacıyla Vet. Hek. Görkem GÜNDOĞAN ve Vet. Hek. Merve KOÇAK ALPAT tarafından 2015 yılında İstanbul Beşiktaş'ta kurulmuştur. Petsmart Veteriner Kliniği' nin amacı sizin ve değerli dostlarınızın her türlü sorun ve ihtiyaçlarına en iyi şekilde karşılık verebilmek, minik dostlarımızın yaşam kalitesini yükseltmek, koruyucu hekimlik, iyileştirici sağlık hizmetlerini veteriner tıbbın ulaştığı en üst düzeyde ve teknolojik imkanlarla sunmak ve bilimsel araştırmaları yakından takip ederek, hayvan sağlığıyla ilgili her konuda yeni bilgi ve uygulamaların gelişmesini desteklemektir.

Vet. Hek. Görkem GÜNDOĞAN

Görkem GÜNDOĞAN 1987 yılında İstanbul'da doğdu. İlk ve orta öğrenimini Özel Tarhan Koleji'nde tamamladı. 2011 yılında İstanbul Üniversitesi Veteriner Fakültesi'nden mezun oldu. Mezun olduktan sonra çeşitli kurumlarda veteriner hekim olarak çalıştıktan sonra 2015 yılında Petsmart Veteriner Kliniği' ni kurmuştur. 2014 yılı itibariyle İstanbul Üniversitesi Veteriner Fakültesi Doğum ve Jinekoloji A.B.D 'da başlamış olduğu yükseklisans eğitimine devam etmektedir.

Sertifikalar

Vet. Hek. Merve KOÇAK ALPAT

Merve KOÇAK ALPAT
1987 yılında İstanbul'da doğdu.Orta öğrenimini Özel Tek Anadolu Lisesi'nde bitirdi.İstanbul Üniversitesi Veteriner Fakültesi'nden 2010 yılında mezun oldu.Klinisyenliğe öğrenciliğinin ilk yıllarında adım attı ve 2015 yılında Petsmart Veteriner Kliniğinin kurucu ortağı oldu.Kariyeri boyunca bazı bilimsel makalelere katkıda bulundu.

Sertifikalar